O nas

Ogólne informacje o firmie

Shark Logistics Sp. z o.o. powstała w 2022 r. jako zalążek międzynarodowej grupy firm organizujących i wspierających biznes w zakresie logistyki transportu międzynarodowego. Logistyka, w tym wiele zawodów i dziedzin pokrewnych, jest jednym z ważnych elementów lokalnej i międzynarodowej gospodarki.

My, zespół doświadczonych profesjonalistów, zapewniamy skuteczne rozwiązania logistyczne, usługi spedycyjne. Zapewniamy przepływ produktów za pomocą środków transportu z wykorzystaniem operacji i funkcji logistycznych.

Planujemy, zarządzamy i kontrolujemy przepływ materiałów, informacji i zasobów finansowych.

Organizujemy wysyłkę i odbiór towarów oraz wykonujemy inne czynności związane z przewozem towarów zgodnie z umową spedycji.

Cel: Być jednym z liderów w dziedzinie logistyki, świadczyć szeroki zakres usług, przyczyniać się do rozwoju stosunków handlowych między Polską, krajami Azji Środkowej, UE, WNP, EAEU, Turcją i Chinami.

Wizja: Zapewnienie wysokiej jakości usług, które przekraczają oczekiwania naszych cenionych klientów.

Misja: Budowanie długoterminowych relacji z naszymi klientami oraz zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta poprzez prowadzenie działalności z wykorzystaniem innowacji i najnowocześniejszych technologii.

Podstawowe wartości: Polegamy na opartych na zaufaniu relacjach z naszymi klientami. Rozwijamy się dzięki kreatywności, pomysłowości i innowacyjności. Integrujemy uczciwość, rzetelność i etykę biznesową we wszystkich aspektach funkcjonowania naszej firmy.

Zadania: Regionalna i międzynarodowa ekspansja logistyczna oraz rozwój silnej bazy kluczowych klientów. Zwiększenie aktywów firmy i inwestycji w celu wsparcia rozwoju usług. Zbudować dobrą reputację w branży logistycznej i stać się kluczowym graczem w branży.

My i nasza sieć partnerów w UE, EAEU, WNP, Turcji, Chinach i innych regionach świata znajdujemy optymalne rozwiązania, koszty i szybkość dostawy.

Główne obszary zainteresowania

Mamy produktywny i sprawny system logistyczny, którego ważnymi elementami są organizacje transportowe, centra logistyczne, magazyny, system relacji z dostawcami i odbiorcami końcowymi.

Zawsze jesteśmy gotowi dostosować się do potrzeb klientów w zależności od rodzaju i specyfiki przewożonych towarów.

Planujemy, monitorujemy, budujemy łańcuchy dostaw i wykonujemy inne powiązane funkcje w ramach realizacji wszystkich naszych projektów.

Zbieramy finansowanie, organizujemy rozliczenia zarówno między sprzedającym a kupującym, jak i płatności ceł i opłat.

Gwarantujemy wykonanie wszystkich niezbędnych dokumentów zgodnie z wymogami obowiązującego ustawodawstwa krajów zaangażowanych w nasze projekty.

Zapewniamy hakowanie, przeładunek towarów w przypadku konieczności, gdy wjazd niektórych typów pojazdów zarejestrowanych w którymkolwiek z krajów Unii Europejskiej, EAEU, innych krajów jest zabroniony, minimalizujemy koszty.

Zarząd

Podsekcja w trakcie opracowywania