Współpraca

Wspólne partnerstwo

Wspólne partnerstwo rozumiemy jako mobilizację zasobów firm partnerskich i inwestowanie ich w tworzenie nowych usług, projektów i produktów.

Partnerstwo oparte na współpracy jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii, gdy grupa firm współpracuje, aby realizować wspólne projekty, osiągać swoje cele i osiągać maksymalne wyniki.

My i nasza sieć partnerów w UE, EAEU, WNP, Turcji, Chinach i innych regionach świata znajdujemy optymalne rozwiązania, koszty i szybkość dostawy.

Promujemy współpracę w zakresie organizacji logistyki pomiędzy Polską (innymi krajami UE) a krajami regionu Azji Centralnej - Kazachstanem, Kirgistanem, Tadżykistanem, Turkmenistanem i Uzbekistanem. Kraje te nie mają dostępu do morza i obecnie wykorzystują, jako główne lądowe szlaki handlowe do UE, trasy przebiegające przez Białoruś, zwykle z wykorzystaniem transportu kolejowego lub drogowego.

Współpracujemy z klientami zaangażowanymi w relacje handlowe między UE a krajami EAEU, WNP, Chinami, Turcją.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z wiarygodnymi partnerami zainteresowanymi regularnymi transportami i stabilną współpracą.

Pomożemy nawiązać współpracę z partnerami w UE, EAEU, WNP, Turcji, Chinach, zarówno pod względem możliwości funkcjonalnych, jak i finansowych.

Geografia partnerstw

Azja Centralna to Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Turkmenistan i Uzbekistan – region nowych możliwości, zrównoważonego rozwoju, łączący interesy międzynarodowego biznesu i inkluzywnej współpracy, tj. wspólne partnerstwo biznesowe w celu osiągnięcia celów wzajemnie korzystnej współpracy z krajami UE, EAEU, WNP.

Obecnie Azja Centralna odnotowuje stabilną dodatnią dynamikę wskaźników gospodarczych, region jest bogaty w zasoby krytycznych materiałów ziem rzadkich niezbędnych do cyfrowej i zielonej transformacji. Przyciąga to do tego regionu inwestorów i dostawców produktów przemysłowych, spożywczych, urządzeń technologicznych z Polski i innych krajów UE. Z kolei producenci towarów przemysłowych, surowców, żywności i innych z tego regionu są zainteresowani organizacją dostaw do Polski i innych krajów UE.

Z peryferii globalnych procesów politycznych, na pograniczu imperiów rosyjskiego, brytyjskiego, chińskiego i Persji, Azja Środkowa zamieniła się w izolowany gospodarczo-geograficzny, bogaty w zasoby region, który staje się atrakcyjny dla czołowych „centrów” światowych wpływów.

Shark Logistics Sp. z o.o. posiada ścisłe powiązania z partnerami biznesowymi w krajach Azji Centralnej, jest swego rodzaju operatorem logistycznym i „handlowym” pomiędzy Polską, innymi krajami UE i krajami tego azjatyckiego regionu. Jesteśmy gotowi zorganizować dostawę towarów i sprzętu z Polski i innych krajów UE do krajów Azji Centralnej i z powrotem. Do naszych aktywnych partnerów, którzy pomagają nam organizować łańcuchy dostaw, zaliczają się: